جراح بینی

جراح بینی خوب در تهران

جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد و دربین زن و مرد طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است . افرا د متقاضی برای جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی دقت کافی را داشته باشند . جراح بینی نقش مهمی در نتیجه جراحی بینی دارد .

انتخاب جراح بینی می تواند  یکی از نگرانی های بزرگ این افراد  باشد . با یک انتخاب صحیح و درست می توانیم میزان موفقیت در نتیجه جراحی بینی را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم .

با به دست آوردن اطلاعات لازم در زمینه جراح بینی مناسب می توانیم میزان دقت و موفقیت خود را د ر این رابطه به شکل قابل توجهی افزایش داد .مشاهده وب سایت و گالری نمونه کارها می تواند  فرد را با سلیقه وروند کاری جراح مورد نظر آشنا کند  .

جراح بینی خوب در تهران

یک جراح بینی خوب در تهران باید بتواند از انتظارات بیمار خود از نتیجه جراحی بینی آگاهی داشته باشد  .

با آگاهی داشتن از انتظارات بیمار ،جراح بینی می توان بیمار خود را به خواسته اش نزدیک کند .

جراح بینی خوب باید به تناسب بین اجزای بینی و صورت بیمار خود  توجه د اشته باشد . تناسب نداشتن اجزای بینی با صورت و کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند نتیجه رضایت بخشی برای فرد نداشته باشد و فرد بعد از مدتی تصمیم به جراحی ترمیمی بینی بگیرد .

معیار های مناسب برای شناخت جراح بینی خوب در تهران

داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی بینی فانتزی یک اصل هم می باشد  . یک جراح بینی  باید بتواند در هر شرایطی تصمیم مناسب بگیرد و به تمام روش های جراحی بینی تسلط کافی داشته باشد .

جراح بینی باید بعد از بررسی کامل پوست بیمارو سابقه ی وی در ابتلا به انواع بیماری تکنیک های مورد نظر را برای جراحی بینی بیمار در نظر بگیرد .

جراح بینی خوب در تهران باید به خواسته های بیمار خود توجه داشته باشد و در صورت خواسته غیر معقول با وی مشاوره کند و او را قانع کند .

همچنین علاوه بر موارد ذکر شده توجه به سلامت فرآیند تنفسی در حین جراحی بینی استخوانی و بعد از جراحی بینی بسیار مهم می باشد .

برچسب گذاری توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =