دستگاه مدیواستار

دستگاه مدیواستار

تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفت می باشد و هر روزه شاهد یک دستگاه جدید لیزر با قابلیت های بالاتری می باشیم. در حال حاضر دستگاه پر قدرت با تکنولوژی دایود در زمینه زیبایی با نام مدیواستار یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه لیزر موهای زائد ، درمان واریس صورت و … می باشد.

دستگاه مدیواستار کاملاً برای رنگ پوست تیره مناسب و موثر بوده و درصد رضایت بیماران بسیار بالا می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره های 88961814 – 88955154 تماس بگیریدو به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

لیزر موهای زائد برای پوست تیره

این دستگاه که عملکرد ساده ای دارد می تواند توسط کاربرانی که تجربه خیلی بالایی ندارند هم مورد استفاده قرار گیرد. کارکرد این دستگاه برای لیزر موهای زائد در چند مرحله ساده انجام می گیرد. دسته این دستگاه با طراحی منحصر به فردی که دارد در طول موج های مختلف کار می کند. این مورد به اپراتور این امکان را می دهد تا بر اساس رنگ پوست بیماران، قدرت تطبیق پذیری بیشتری داشته باشد.

بسیاری از دستگاه های لیزر موهای زائد تنها مناسب افراد با پوست روشن می باشند و برای افرادی که پوست تیره دارند دستگاه موثر و کارامد به ندرت پیدا می شود. دستگاه مدیواستار کاملاً برای رنگ پوست تیره مناسب و موثر بوده و درصد رضایت بیماران بسیار بالا می باشد.

 

دسته پیش رفته دستگاه با سری خنک کننده، انعطاف پذیری بالای در درمان نواحی سخت مانند پشت لب، خط بیکینی و … دارد. سری خنک کننده به طور موثری لایه اپیدرم را قبل از تاباندن اشعه لیزر، خنک می کند و به این دلیل از احتمال سوختگی پوست و تاول زدن می کاهد. در نتیجه هم بیمار و هم اپراتور در طول فرایند لیزر درد ، ناراحتی و مشکل خاصی ندارند. همچنین یک سیستم نظارتی در سری دستگاه وجود دارد که درجه خنکی را می سنجد و همواره دمای سطح پوست را پایین نگه می دارد و درمان راحت و بی دردسری برای انواع رنگ پوست ها فراهم می آورد.

درمان واریس با لیزر مدیواستار

رگ های واریس به رگ های متورم، بالاآمده و بزرگ گفته می شود که در واقع علاوه بر تورم و بزرگی، پیچ خورده اند. این رگ ها معمولاً در پا ها وجود دارند و قابل مشاهده هستند.رگ های عنکبوتی از رگ های واریسی کوچکتر بوده و به رنگ های قرمز، بنفش و آبی می باشند. این رگ ها دچار پیچش شده اند و به راحتی در پا و صورت قابل مشاهده هستند.

دستگاه مدیواستار علاوه بر لیزر موهای زائد می تواند عروق سطحی نمایان یا واریس های موجود در پا و صورت و … را درمان کند. این نوع درمان نیازی به بی حسی نداشته و کاملاً بدون درد و غیر تهاجمی می باشد.

منبع: https://www.asclepion.com/asclepion_product/mediostar-next-pro/?lang=us

مطالب مرتبط با این مقاله :

شرکت تجهیزات پزشکی

بادی جت

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =